Váš průvodce světem dovolených. Aktuální nabídky last minute na každém webu.

Faliraki

Aquapark Faliraki

Nejvyhledávanější turistické letovisko Faliraki najdeme zhruba 14 km jižně od hlavního města Rhodos. Patří mezi jedno z nejstarších a největších letovisek na celém Řecku. Naleznete zde jeden hotel vedle druhého, písečné pláže a nepřeberné množství výběru vodních sportů je samozřejmostí. V blízkosti pláže je rovněž celá řada taveren s krásným výhledem na moře. Faliraki je vyhledáváno hlavně mladými turisty, kteří si užívají rušný noční život na místních diskotékách. Hlavně turisti z Anglie přirovnávají Faliraki ke španělské Ibize, která je proslulá pořádáním nočních parties.

Faliraki zkrátka nabízí vše, co si turisti od dovolené žádají. Můžete si zde půjčit automobil nebo skútr a celý resort si projet. Že trávíte čas na dovolené raději ve vodě? Žádný problém, kurz potápění, jízda na člunu nebo na vodní skútru mohou být to pravé zpestření pro Vaši dovolenou. Oblíbenou atrakcí je také Aquapark Faliraki který nabízí návštěvníkům moderní atrakce, které zabaví všechny věkové kategorie na celý den. Pro milovníky golfu, je zde k dispozici také golfové hřiště. Záleží jen na každém jaký druh sportu upřednostňuje, ve Faliraki na Rhodos si každý turista přijde na své.

Faliraki
Faliraki

Sponzor stránky

Partneři

Cestovní kancelář Blue-style má širokou nabídku zájezdů na Řecké ostrovy.
Pokud máte rádi tropické počasí a zajímají Vás karnevaly, pak je Rio de Janeiro pro Vás ta pravá volba. Hledáte-li něco blíže, pak by se vám mohl zamlouvat řecký ostrov Rhodos který je vzdálený jen pár hodin letu. Nedaleko něj naleznete také největší řecký ostrov Kréta jenž Vám nabízí pohled zpět do Minojské éry. Máte-li rádi exotiku, vydejte se na karibský ostrov Kuba který mnoho lidí považuje za pravý ráj na zemi. Ostrov zábavy Zakynthos je ideální místo pro noční párty.

info [at] Tamchci.cz