Váš průvodce světem dovolených. Aktuální nabídky last minute na každém webu.

Ubytování na Rhodosu

Ubytování

Rhodos nabízí svým návštěvníkům hned několik možností ubytování. Prakticky v každém turistickém letovisku naleznete v blízkosti pláže jeden hotel vedle druhého. Velké hotely jsou hlavně ve větších městech jako je Rhodos nebo Faliraki. V menších městech či vesnicích je populárnější ubytování v apartmánech. Tyto domy nabízejí cizincům více domáčtější atmosféru. Jejich součástí je většinou koupelna, kuchyňka a terasa. Tyto bytečky bývají jedno či dvoupokojové a ubytovací prostor je menších rozměrů. Výhodou je umístění v těsné blízkosti pláže. Součástí apartmánů bývá také společný bazén s lehátky. I v tomto typu ubytování se pravidelně uklízí, většinou jednou za tři dny.

Ať už jste ubytováni v hotelu, apartmánu či ve studiu, za některé služby budete muset platit zvlášť. Televize není na pokoji běžnou součástí, pokud už ji máte, pak za ni zvlášť platit většinou nemusíte. K dispozici budete mít stejně pouze několik kanálů, které budou navíc ještě v řečtině. Pokud máte větší obnos peněz či drahé cennosti, můžete si pronajmout hotelový trezor, který bývá přímo na pokoji. Patrně nejpoužívanější příplatkovou službou, za kterou si turisté platí je klimatizace. I v noci je na Rhodosu pěkné vedro, nebo spíše dusno a spát při otevřeném oknu se příliš nevyplácí, svůj pokoj pak musíte sdílet se bzučícím hmyzem, zejména s komáry. Klimatizace je tak ideálním řešením jak si v pokoji snížit teplotu o několik stupňů a v klidu se můžete vyspat. Její pronájem stojí zhruba kolem 5-7 euro na den. Klimatizace je zabudována ve všech pokojích, aby jste ji mohli aktivovat, budete potřebovat ovladač, který Vám poskytne obsluha po jejím zaplacení.

Ubytování Rhodos Rhodos ubytování
Ubytování na Rhodosu

Sponzor stránky

Partneři

Cestovní kancelář Blue-style má širokou nabídku zájezdů na Řecké ostrovy.
Pokud máte rádi tropické počasí a zajímají Vás karnevaly, pak je Rio de Janeiro pro Vás ta pravá volba. Hledáte-li něco blíže, pak by se vám mohl zamlouvat řecký ostrov Rhodos který je vzdálený jen pár hodin letu. Nedaleko něj naleznete také největší řecký ostrov Kréta jenž Vám nabízí pohled zpět do Minojské éry. Máte-li rádi exotiku, vydejte se na karibský ostrov Kuba který mnoho lidí považuje za pravý ráj na zemi. Ostrov zábavy Zakynthos je ideální místo pro noční párty.

info [at] Tamchci.cz